KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15728389
nr 1572 8389
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 28/200, daterad 1995. Bildmått: 20x29 cm, yttermått inklusive ram: 42x53 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:17:55
19/10 21:12:09
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist